Doğan Tıp Merkezi’miz tüm doktorlarıyla birlikte yeni adresinde hizmet vermektedir.

Yeni Adresimiz:
Ziya Gökalp Caddesi No: 6 K.Çekmece / İstanbul
(E-5 Üzeri Petrol Ofisi Arkası)

İletişim Telefonumuz: 444 0 911

×
 

KURUMSAL
 
  Kalite Politikası
2003 yılında Türk Standartları Enstitüsü'nden TSE-EN-ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesini alarak standartlaştırmıştır ve bu belgeyi alan ilk özel hastaneler içinde yer almaktadır.

Hizmetlerimizi çeşitli kalite hedeflerine göre ölçümlüyoruz. Ancak kendi ölçümlerimizin dışında sizinde düşüncelerinizi, önerilerinizi ve rahatsızlıklarınızı ; dilek kutularından çıkan mektuplarınızla, yatan hasta servislerinde polikliniklerde ve taburcu sonrasında telefondan evinizden yaptığımız anket görüşmelerinden çıkan sonuçlarla da hizmetimizi değerlendiriyoruz.

KALİTE POLİTİKALARIMIZ

1. Hastalarımızın beklenti ve memnuniyetine odaklı kalite bilinci daima önceliğimiz olacaktır.

2. Hastalarımızın, yakınlarının ve çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak en önemli önceliğimiz olacaktır.

3. Süreçlerden kaynaklanan hataların bilincinde olarak sistemi sürekli gözden geçireceğiz ve insanlardan kaynaklanan hataları azaltmaya yönelik çalışmalara önem vererek, eğitimlerle destekleyeceğiz.

4. Hastalarımızın, tedarikçilerimizin ve diğer müşterilerimizin bize duydukları güveni hiçbir zaman sarsmadan, dürüst, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunacağız.

5. Çalışanlarımızın değerli oldukları bilincinden hareket ile onları eğitimlerle destekleyecek ve sürekli iyileştirme süreçlerinde etkin kılacağız.

6. Çalışanlarımızın gurur duydukları çalışma ortamını sağlayacak ve başarılarını birlikte kutlamaya zaman ayıracağız.

7. Doktorlarımızı iş ortaklarımız ve müşterilerimiz olarak kabul ederek, onları da devamlı iyileştirme süreçlerine dahil edeceğiz.

8. Teknolojik yenilikleri, bilimsel ve yönetsel gelişmeleri sürekli takip ederek hastalarımızın hizmetine sunacağız.

9. Fiziksel ortamın yenilenmesinin sürekliliğini sağlayarak, hastalarımıza ve çalışanlarımıza ferah ve güvenilir bir ortam sunacağız.

10. Butik bir hastane olarak marka olacağız.

11. Misyonumuz ve politikalarımız ile, vizyonumuz doğrultusunda, ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi’nin sürekliliğini sağlayacağız.

12. Uluslar arası standartlarda kalite yönetim sistemini hastanemizde oluşturarak belgelendireceğiz ve sistemimizin sürekliliğini sağlayacağız.
Doğan Tıp Merkezi Bir Doğan Sağlık Grubu Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.
Designed By Ortismedia